Objednávka webhostingu:
www.
Vyhľadávanie:

fulltext
slovensky

Webdesign - PHP a SQL aplikácie - Často kladené otázky

Na tejto stránke sa nachádzajú odpovede na najčastejšie kladené otázky. Ak by ste odpoveď nenašli na tejto stránke, skúste pohľadať na diskusnom fóre spoločnosti ARMIN spol. s r.o. nachádzajuce se na adrese http://forum.armin.sk


Mám víziu skvelého projektu, naprogramujete mi to zdarma (za nejaký podiel zo zisku, ktorý ani sám neviem), alebo budete sa venovať môjmu projektu x mesiacov úplne zadarmo?

Nie, nebudeme sa takýmto projektom venovať ani minútu. Skúste parazitovanie u inej spoločnosti.

Mám super projekt, na ktorý už mám 20 istých kupcov, naprogramujete mi projekt zdarma?

Nie, naša spoločnosť neprogramuje zdarma.

Programujete zdarma?

Nie, naša spoločnosť neprogramuje zdarma.

Rád by som pracoval v oblasti webdesignu, vôbec tomu ale nerozumiem. Môžem robiť prostredníka a dohadzovať projekty na programovanie?

Nie. Ďalší neodborný článok naviac v komunikačnom kanáli programátor - zadávateľ predstavuje zkreslenie a zdržovanie informácii, čo má za následok nespokojnosť zadávateľa a v konečnom dôsledku dehonestáciu našej spoločnosti.

Mám od niekoho kód, ktorý je polofunkčný a nefunguje ako by mal, opravíte mi to?

Nie, pretože zle navrhnuté projekty opravovať, kontrolovať ich stabilitu a bezpečnosť zaberie viacej času, ako naprogramovanie nového projektu.

Ak v projekte neskôr nájdem bezpečnostnú dieru, bude opravená zdarma?

Takáto situácia nemôže nastať, pretože projekty sú od počiatku racionálne navrhované s prihliadnutím na maximálnu možnú kvalitu a bezpečnosť (ošetrené voči php a mysql injection). Ak Vám bude programovaný projekt menšieho rozsahu, dostanete okomentovaný bezchybný zdrojový kód. Ak by ste v ňom však urobili akékoľvek "odborné" zásahy, a skript prestane fungovať, vzniknú bezpečnostné diery atď., náprava bude spoplatnená.

Je možné obísť popísaný postup spolupráce, hlavne podpis zmluvy?

Nie. Tento postup sa nám osvedčil a každý čestný človek nemá problémy s podpísaním zmluvy o vyhotovení diela, kde sú jasne stanovené vzájomné záväzky oboch spolupracujúcich strán.

© 2oo6 - 2o24 by ARMIN spol. s r.o.. Všetky práva vyhradené.
 
ARMIN spol. s r.o. na Facebook-u