Objednávka webhostingu:
www.
Vyhľadávanie:

fulltext
slovensky

Hostingové služby - Webhosting

Poskytovanie kvalitného webhostingu patrí medzi priority našej spoločnosti. Vďaka značkovým serverom (IBM, Sun Fire) a ich racionálnej konfigurácii sme schopní webhostingové služby poskytovať na najvyššej možnej kvalitatívnej úrovni.


Ak sa rozhodnete objednať si akýkoľvek webhostingový tarif, vždy budete mať neobmedzené možnosti ako naložiť s predplateným miestom. Žiadnym spôsobom svojich klientov neobmedzujeme čo sa týka veľkosti predplateného priestoru. Je na Vás koľko miesta zo zakúpeného si obsadíte emailovými schránkami, súbormi na doméne (ftp), alebo s databázami. Nie je potrebné žiadne zbytočné nastavovanie v administrácii domény ktorej službe koľko miesta prislúcha. K dispozícii budete mať skvelú administráciu, ktorej hlavnou charakteristickou črtou je prehľadnosť a intuitívne ovládanie.


Vďaka racionálnemu a statickému nastaveniu serverov, už nebudete nútený neustále sledovať či je Vaša webová prezentácia plne funkčná. Taktiež sme pripravili odpovede na najčastejšie kladené otázky, ktoré Vám pomôžu pri rozhodovaní sa.


Naše servery sú pripojené rýchlosťou 1GBit v housingovom centre, ktoré disponuje konektivitou cez optické vlákna dvomi linkami rýchlosťou 2x 1Gbit do internetového uzlu SIX a NIX (SR a ČR) a piatimi linkami rýchlosťou 5x 1Gbit do siete internet. Pripojenie z viacerých smerov zaručuje, že naše servery budú stále dostupné i v prípade výpadku jednej z liniek.

Servery sú napájané elektrickou energiou, ktorej prívod je zálohovaný systémom UPS. V prípade výpadku dodávky elektrickej energie sa uvedie do prevádzky záložný systém UPS. V prípade, že sa jedná o výpadok dodávky elektrickej energie dlhodobého charakteru, uvedie sa do prevádzky diesel agregát. V žiadnom prípade teda nemôže dôjsť k výpadku serveru v dôsledku výpadku dodávania elektrickej energie.


Aby bola dosiahnutá maximálna možná stabilita serverov, je miestnosť klimatizovaná. Klimatizácia udržuje nonstop stálu vlhkosť a teplotu vzduchu 23°C. Napájanie klimatizácie je taktiež zálohované, v prípade jej poruchy je k dispozícií záložný sekundárny klimatizačný blok.

Aktuálny prenos dát z našich serverov:

Prenos dát


© 2oo6 - 2o24 by ARMIN spol. s r.o.. Všetky práva vyhradené.
 
ARMIN spol. s r.o. na Facebook-u