Objednávka webhostingu:
www.
Vyhľadávanie:

fulltext
slovensky

Hostingové služby - Dedikované a managed servery

Dedikovaný server rovnako ako managed server je fyzický server ktorý má v prenájme iba 1 klient, čiže nie je potrebný žiadny vstupný kapitál pre nákup kvalitného hardwaru a celý výkon je vyhradený iba pre Vás. Súčasťou prenájmu je i konektivita a umiestnenie serveru do dátového centra. Dedikované a managed servery sú vhodné na prevádzku náročných projektov, kde je primárne kladený dôraz na výkon a stabilitu, kedy bežný webhosting je nedostačujúci.

Rozdiely medzi dedikovaným a managed serverom

Názov služby Dedikovaný
server
Managed
server
Hardware v prenájme Ponúkame v tejto variante Ponúkame v tejto variante
Plný administračný root prístup Ponúkame v tejto variante Neponúkame v tejto variante
Webová administrácia* Neponúkame v tejto variante Ponúkame v tejto variante
Nainštalované služby webhostingu** Neponúkame v tejto variante Ponúkame v tejto variante
Používanie našich DNS serverov zdarma Ponúkame v tejto variante Ponúkame v tejto variante
Používanie našich mailserverov zdarma Ponúkame v tejto variante Ponúkame v tejto variante
Nonstop dohľad Ponúkame v tejto variante Ponúkame v tejto variante
Technická podpora* Neponúkame v tejto variante Ponúkame v tejto variante
Zriadenie zdarma Ponúkame v tejto variante Ponúkame v tejto variante
Reboot zásuvky Ponúkame v tejto variante Ponúkame v tejto variante
Až 8 IP adries podľa potrieb Ponúkame v tejto variante Ponúkame v tejto variante
Zálohovanie elektrickej energie UPS + diesel agregát Ponúkame v tejto variante Ponúkame v tejto variante
Konektivita 100MBit SIX + NIX (SR + ČR), 20Mbit Tranzit (zahraničie) Ponúkame v tejto variante Ponúkame v tejto variante

* je možné dokúpiť, viď cenník dedikovaných a managed serverov
** predinštalované a nakonfigurované služby pre plnohodnotnú prevádzku webhostingu (apache, php, mysql, awstats, webmail, webftp, phpmyadmin, cron)


Dedikované a managed servery štandardne ponúkame v niekoľkých tarifoch, ktoré sa vzájomne líšia hardwarovou konfiguráciou. Je však možné dohodnúť konfiguráciu serveru presne podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Ponúkame výhradne iba nové servery kde je zaručená maximálna stabilita a tým pádom i spokojnosť s prevádzkou.


Ako webadministráciu pre správu všetkých služieb na serveri inštalujeme výhradne iba náš vlastný webadministračný produkt, ktorý disponuje intuitívnym ovládaním a špičkovým zabezpečením komunikácie. Naša webová administrácia je navrhnutá modulárne, je v troch jazykových mutáciach (slovensky, česky, anglicky) a je možné nakódovať xhtml šablonu webadministrácie vo Vašom unikátnom designe. Vzhľadom na modularitu webadministrácie je možné na Vaše prianie doplniť akúkoľvek ďalšiu funkciu, ktorá bude absolútne splňovať Vaše požiadavky.


Súčasťou každého dedikovaného a managed serveru je monitorovací systém vyvinutý našou spoločnosťou, ktorý neustále kontroluje správnosť chodu serveru a všetkých jeho služieb. Pri výpadku akejkoľvek služby je okamžite informovaná podpora našej spoločnosti formou zaslania správy na ICQ s podrobnou špecifikáciou vzniknutého problému (error reporting) a technik vie okamžite príčinu odstrániť.


Neváhajte nás kontaktovať pri riešení otázky ohladne dedikovaného alebo managed serveru!© 2oo6 - 2o24 by ARMIN spol. s r.o.. Všetky práva vyhradené.
 
ARMIN spol. s r.o. na Facebook-u