Objednávka webhostingu:
www.
Vyhľadávanie:

fulltext
slovensky

Referencie - Webdesign a iné služby

Exmasters.com
exmasters.com

Administrácia + Superadministrácia webhostingovej spoločnosti
Použité technológie: PHP, SQL, Javascript, XHTML, CSS
Popis: Naprogramovanie skriptov pre kompletnú správu domén a služieb s nimi spojených - emaily, ftp účty, mysql databázy, cron, atd.

Koloboty.cz
koloboty.cz

Emailová súťaž
Použité technológie: PHP, SQL, Javascript, XHTML, CSS, AJAX
Popis: Programovanie e-mailovej súťaže - pozvanie kamaráta do súťaže (kontrola správnosti emailovej adresy), pridanie odkazu na ktorom sa nachádza link na uživateľom definovaný web (kontrola spravnosti URL, kontrola existencie odkazu), zobrazovanie bodov. Projekt bol komplexne ošetrený regulárnymi výrazmi a chránený voči mysql injection a php injection. Po ukončení 1. kola súťaže bol za pomoci technológie AJAX odoslaný email s embedded images (obrázky súčasťou emailu, nie ako príloha) s výsledkami súťaže a s produktovou ponukou na neuveriteľných 93 010 emailových adries. Klient mal tak maximálny prehľad o aktuálnom stave odosielania emailov, ktorých hlavnou charakteristickou črtou bola nízka úroveň spam levelu, čo zaručilo maximálnu možnú informačnú hodnotu.

btx.cz
btx.cz

Export objednávok do účtovníctva KOSYS
Použité technológie: PHP, SQL, Javascript, XHTML, CSS
Popis: Skript slúžiaci pre export objednávok z elektronického obchodu VirtueMart (súčasť Joomly) do účtovného softwaru KOSYS. Skript disponuje kalendárom v javascripte pre výber aktuálneho dátumu + možnosťou exportovať od daného dátumu objednávky 7 dní späť podľa požiadaviek klienta. Export objednávok sa vykonáva on the fly - teda za behu, nikde sa objednávky fyzicky neukladajú z bezpečnostného hladiska, prihlásenému užívaľovi sa ponúkne iba .zip súbor obsahujúci všetky objednávky za daný deň / týždeň.

heelysky.sk
heelysky.sk

Modul pre import položiek do ZenCart-u z účtovníctva POHODA
Použité technológie: PHP, SQL
Popis: Modul pre elektronický obchod ZenCart slúžiaci pre import položiek z účtovného softwaru POHODA. Modul je prístupný v menu v administrácií elektronického obchodu a disponuje umelou inteligenciou čo sa týka detekcie formátu nahrávaného súboru na server, taktiež je skript schopný sám rozpoznať správne stĺpce pre načítanie hodnôt z vyexportovaného skladu účtovného softwaru.

pestalozzi-music.cz
pestalozzi-music.cz

Správa koncertov
Použité technológie: PHP, SQL, XHTML, CSS
Popis: Naprogramovanie administrácie za účelom komplexnej správy koncertov (dátum, čas, názov, miesto konania,...) a užívateľskej časti pre výpis koncertov. Súčasťou je filtrovanie odohraných a neodohraných koncertov.

librarius.cz
librarius.cz

Naplnenie elektronického obchodu ZenCart
Použité technológie: PHP, SQL
Popis: Naprogramovanie skriptu za účelom cache-ovania kompletnej ponuky dodávateľa vrátane obrázkov a ich racionálneho začlenenia do adresárov. Následne potom knižné tituly naparsovať a kompletne vložiť do aktuálnej kategórie do elektronického obchodu ZenCart - autor, názov titulu, popis titulu, nakladateľstvo, formát, väzba, počet stránok, jazyk, dátum prvého vydania, EAN, ISBN, dostupnosť, cena.

© 2oo6 - 2o24 by ARMIN spol. s r.o.. Všetky práva vyhradené.
 
ARMIN spol. s r.o. na Facebook-u