Objednávka webhostingu:
www.
Vyhľadávanie:

fulltext
slovensky

Hostingové služby - Webhosting - Prehľad tarifov - ARMIN Študent

Webhostingový tarif ARMIN Študent je zvýhodnený tarif určený iba pre študentov a žiakov, ktorí budú prevádzkovať na svojom webe výhradne iba neziskové projekty. Tento tarif je zvýhodnený ako po cenovej stránke, tak po kapacitnej stránke. S priestorom 2 GB predstavuje ideálnu voľbu pre spustenie osobnej internetovej prezentácie, sdielanie študijných materiálov a fotografií. Je jedno akým spôsobom naložíte s prideleným priestorom (ftp, databáza, emaily), nikdy nebudete po žiadnej stránke v tomto smere obmedzený a odkázaný na prerozdelovanie prideleného priestoru medzi jednotlivými službami. Jedná sa o plnohodnotný webhostingový tarif ako všetky ostatné, nie je po žiadnej technickej stránke nijak limitovaný voči ostatným tarifom.


Webhostingový tarif ARMIN Študent rovnako ako všetky ostatné webhostingové tarify obsahuje veľké množstvo nadštandartných službieb, za ktoré je nutné u iných spoločností nutné doplácať nemalé finančné čiastky. Na stránke prehľad tarifov je k dispozícií kompletný rozpis všetkých služieb ktoré sú zahrnuté v tomto webhostingovom tarife


Na tento webhostingový tarif je možné umiestniť akýkoľvek reklamný (bannerový) systém, je možné u tohto tarifu zverejniť na webe napríklad svoj osobný profil (zaoberám sa tvorbou webu, grafikou, zhotovujem reklamné bannery vo flashi, programujem na zakázku,...). Je však zakázané na tento webhostingový tarif umiestňovať akékoľvek komerčné projekty (elektronické obchody, firemné prezentácie).


V prípade, že spravujete pod jedným loginom viacej domén, na prípadnú expiráciu akejkoľvek domény Vás upozorní Info panel vždy 31 dní vopred.

Ďalšie webhostingové tarify:

Súvisiace odkazy:

© 2oo6 - 2o24 by ARMIN spol. s r.o.. Všetky práva vyhradené.
 
ARMIN spol. s r.o. na Facebook-u