Objednávka webhostingu:
www.
Vyhľadávanie:

fulltext
slovensky

O spoločnosti

Spoločnosť ARMIN spol. s r.o. bola založená dňa 18.10.2006 za účelom poskytovania komplexných internetových služieb a služieb súvisiacich s návrhom, realizáciou a správou PC sietí. Medzi naše priority patrí poskytovanie webhostingu, registrácia domén, serverhousing, ponuka dedikovaných a managed serverov a v neposlednej rade i e-commerce (elektronické obchody, katalógy, predajne) na profesionálnej úrovni. Tieto služby ponúkame ako pre jednotlivcov, tak i pre veľké spoločnosti s individuálnymi požiadavkami. S poskytovaním týchto služieb máme viac ako 5 ročnú skúsenosť a kvalita našich služieb nemá konkurenciu. Túto povesť sme si získali vďaka promptnému riešeniu problémov. Všetkým našim klientom ponúkame podporu cez klasický telefón, e-mail, MSN/WLM, ICQ a Skype bez diferencovania podľa typu zakúpenej služby. V neposlednom rade naša spoločnosť ponúka i tvorbu web stránok a úcelených riešení v akejkoľvek oblasti (import/export dát, moduly, pluginy). Všetky služby sú šité na mieru podľa potrieb zákazníka - návrh, realizácia, úprava, redesign, W3C validácia, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO). Samozrejmosťou je i poradenstvo v tejto oblasti (návrh databázy, spracovanie dokumentácie).Spoločnosť ARMIN spol. s r.o. je zapísaná v OR SR v Trenčíne pod označením 17148/R.
Sme plátcami DPH.Naša spoločnosť ponúka i sponzoring pre zaujímavé projekty v podobe hostingu zdarma resp. hostingu s výraznou zľavou. Podmienkou k získaniu hostingu zdarma je predstavenie Vášho projektu a po jeho dôkladnej analýze v prípade pozitívneho výsledku je len na Vás, či sa rozhodnete k čerpaniu hostingu zdarma / dotovaného hostingu. Čerpanie takéhoto hostingu Vás nijak k ničomu nezaväzuje, je možné kedykoľvek spoluprácu ukončiť bez udania dôvodu. Jedinou podmienkou je umiestnenie malého loga alebo odkazu na náš web z Vášho projektu.

Doposiaľ naša spoločnosť sponzoruje niekoľko projektov, v súčasnej dobe je sponzoring pre akékoľvek projekty dočasne pozastavený. Neponúkame však akýkoľvek typ sponzorstva pre herné klany z dôvodu veľmi nevhodného a vulgárneho chovania.

© 2oo6 - 2o24 by ARMIN spol. s r.o.. Všetky práva vyhradené.
 
ARMIN spol. s r.o. na Facebook-u