Objednávka webhostingu:
www.
Vyhľadávanie:

fulltext
slovensky

Referencie - Dedikované a managed servery

Hosting33.cz
www.hosting33.cz

Grafické štúdio Ambrozy design ponúkajuce komplexné služby z oblasti webdesignu, tvorby www stránok, grafického návrhu a jeho spracovania, digitálnej a offsetovej tlače, využíva výhod a komfortu managed serveru našej spoločnosti.

Lives.cz
www.lives.cz

OSZČ Martin Petráček prevádzkujúci spoločnosť ponúkajúcu prístup k internetu v obci Nová Paka a hostingovú spoločnosť Lives.cz sa rozhodol využiť výhody managed serveru našej spoločnosti. Ako nadštandartnú požiadavku sme doplnili do našej webadministrácie serveru partnerský odmeňovací program do 5. úrovne s možnosťou výpisu prehľadu po mesiacoch ako pre užívateľa, tak i pre administrátora. Samozrejmosťou je komplexné nastavenie partnerského programu.

Lives.cz
www.sluzby.cz

Spoločnosť www.služby.cz s.r.o. sa rozhodla využívať managed server pre prevádzkovanie svojho informačného portálu. Projekt sluzby.cz sa vyznačuje návštevnosťou až 100.000 UIP denne. Spoločnosť www.sluzby.cz s.r.o. využila pred zahájením prevádzky na managed serveri aj konzultačných a poradenských služieb našej spoločnosti z oblasti datových prenosov a optimalizácie štruktúry databáze.

E-katalog.sk
www.e-katalog.sk

Fyzická osoba Ing. Vladimír Štofaník sa rozhodol pre prevádzku svojho internetového portálu a katalógu internetových stránok e-katalog.sk využívať služieb poskytovaných našou spoločnosťou z oblasti managed serverov. Portál má 50000 unikátních návštev denne.

Share-Rapid.com
www.share-rapid.com

Telekomunikačná spoločnosť REDHELP CZ s.r.o. sa rozhodla využívať pre svoj projekt free share serveru share-rapid.com managed server od našej spoločnosti. Na server sú kladené predovšetkým vysoké nároky na rýchle diskové pole, z pohľadu prenosov server denne prenesie v priemere 1,5TB dát. Spoločnosť REDHELP CZ s.r.o. taktiež využila poradenských služieb našej spoločnosti pri uvádzaní projektu do prevádzky.

© 2oo6 - 2o24 by ARMIN spol. s r.o.. Všetky práva vyhradené.
 
ARMIN spol. s r.o. na Facebook-u